Paşhan Yılmazel Fan Board
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paşhan Yılmazel Fan Board

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Pashan'la Roportaj - part 1

+3
yukki
askcan123
missy77y
7 posters
YazarMesaj
missy77y
Üye
Üye
missy77y

Kadın Mesaj Sayısı : 13

Pashan'la Roportaj - part 1 Empty
MesajKonu: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 5:48 pm

**sitenin maximum mesaj uzunlugunu astigi icin roportaji parca parca gondermek zorunda kaldim**

'Bi tanıt kendini' dediler; Nasıl tanıtacağım kendimi? hayatımda kamera görmemişim!
Paşhan Serkan Yılmazel kimdir? Hayatı nasıl geçti, nasıl devam ediyor? Neler yaşadı ve nasıl başarıya ulaştı? Yaşamı, sanatı, ilişkileri... Televizyona ve sinemaya nasıl bakıyor? Türk işi sanatları nasıl yorumluyor? Kısacası herşey üzerine sıcak mı sıcak bir röportaj...

Geçmiş ve Kariyer

B.C: Paşhan Yılmazel kimdir?

P.Y: Paşhan Serkan Yılmazel, 1981 Berlin doğumluyum. Haylaz bir çocuktum. Gurbetçi ailelerdendim. Gidip dönme bunalımını yaşayan çocuklardandım.

B.C: Ne zaman döndünüz?

P.Y: İlk dönüşümüz 1984, ikinci dönüşümüz 1990. Gidip gelme bunalımını yaşadık yani. Ama verilmiş sadakamız varmış ki dönmüşüz. En son bu sene gittim Almanya’ya ve çok kötü bir tabloyla karşılaştım; döndüğüm için çok mutluyum. Sonrasında öğrencilik hayatı. Zeytinburnu İlköğretim Okulu'nda, daha sonra da Zeytinburnu Faruk Timurtaş İlköğretim Okulu'nda okudum. Ondan sonra İhsan Mermerci Lisesi'ni bitirdim. Daha sonra tiyatro okulu sınavlarına girdim kazandım, bitirdim çok şükür.

B.C: Hangi okul?

P.Y: Özel bir konservatuarı burslu şekilde kazanıp bitirdim.

B.C: Reklamlarla mı başladın çalışma hayatına?

P.Y: Hayır.

B.C: Niye? Hiç kast çekimlerinde sürünmedin mi?

P.Y: Süründüm tabi canım. Hatta bana şey demişlerdi. "Bir tanıt kendini"... falan. Ben de nasıl tanıtacağım kendimi, hayatımda kamera görmemişim. Sonra profil, sağa dön, sola dön falan...

B.C: Öğrendin...

P.Y: Öğrettiler. Daha sonra Renkli Hayatlar diye bir dizi vardı. Hiçbiriniz hatırlamazsınız; Zafer Algöz ve Güvenç Kıraç’ın zirvede olduğu dönemlerde bu dizide 3 bölümlük, Mustafa adında bir karakteri canlandırmıştım. Çok eğlenceliydi, çok heycanlıydı; ilk dizimdi benim. Onun sonrasında Dadı’da oynadım.
.C: Çekirdek Aile dizisinde de Salak Selim olarak hatırlıyoruz seni. Daha sonra yayından kaldırıldı ama... Ve elbette E-Kolay reklamı!

P.Y: Evet. Mazhar Alanson diziyi bırakmıştı. Gerçi yerine Süheyl Uygur gelmişti ama seyirci ısınamadı sanırım; pek tutmadı. İşte E-Kolay reklamında yanımda oturanlardan biri de Melike idi; diğer yanımda oturan da Çağla Kubat’tı. Ondan sonra Türkiye Güzeli oldu. Ben “Bak güzellik yarışmasına gir, birinci olursun.” demiştim. Yaptı. O reklam benim için çok önemliydi. İyi ki yapmışım. İlk uzun işimdi. İnsanların ilk görüp "Risoltante Importante!" dediği reklamdı.

B.C: Bir de sanırım Star Tv'deki Küçük Besleme vardı.

P.Y: Ben küçük beslemeyim.

B.C: Küçük Besleme küçük bir kızdı ama?

P.Y: Abisi kim? Hep acılarla çektik o diziyi. Büyüdük şimdi… Yaş o zaman kaç? 17-18. Güz Gülleri'nde oynadım. Başrolde Hakan Taşıyan, bıçkın kardeşi kim? Paşhan Yılmazel. Çok severdi beni, sağolsun.

B.C: Ekranlarda hala yayınlanıyor mu?

P.Y: Hala yayınlanıyormuş. Dizi Max'te. Geçen Gani Müjde aradı: “Ulan nerde oynadın sen?” diyor. Dedim: “Nerde oynamışım abi?” Çok şaşırmış. Hatta birileri söylemiş de dikkatli bakınca tanıyabilmiş.

B.C: Mezun olduktan sonraki ilk profesyonel işin hangisiydi peki?

P.Y: Mezun olamıyordum az kalsın. Hayat Bilgisi’ne son dönemde başladım. Ya okula gideceğiz ya çekime. Ben çekime gitmeyi tercih ettim. İşin gerçeklerini gördüğüm için. Yani okulda çay parasını ödemek için, çalışmak lazım. Hayat Bilgisi ile birlikte zar zor bitirebildim okulu. Mezun oldum. Şakir Gürzumar’a çok teşekkür ederim.

B.C: Mezuniyet yılın kaç?

P.Y: 2002. 2002’de mezun olmuşum, yaşlanmışım ya! 2005’teyiz değil mi? Bir an boşluğa düştüm. Onun dışında da Hayat Bilgisi’nde 3. yılımız bitiyor. Çok eğlenceli bir setin içersindeyiz. Beni bu kadar tanıtan, insanlara sevdiren, benim için zıplama tahtası olan, benim bu röportajı yapmamı sağlayan dizi Hayat Bilgisi’dir.

B.C: Oyuncu olmasaydın ne olurdun?

P.Y: Oyuncu olmasaydım %99.9 grafik tasarım işinde falan olurdum. Çok seviyorum çünkü amatör olarak da uğraşıyor. Kapak tasarımı, albüm kapakları tasarlarım mesela. Çok seviyorum çünkü grafikle uğraşmayı.
askcan123
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 6:23 pm

tşk cnm:)
yukki
Üye
Üye
yukki

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 6:51 pm

teşekkürler...
mery42
Üye
Üye
mery42

Kadın Mesaj Sayısı : 26
Meslek : staj
Hobi : muzik/chat/forumlar:)

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 7:57 pm

vay berlin dogumlu oldugnu bilmyiordum benim gibi berlin dogumlu ya:D saol paylasim icin canim bu arada beslemede oynadigini hic fark etmedim:)
HaykoCu
Moderatör
Moderatör
HaykoCu

Kadın Mesaj Sayısı : 212
Meslek : öğrenci
Hobi : hayko dinlemek

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 9:50 pm

cok saol berlinden gelmişer buraya Mutlu gzl emeğine sağlık
paşhancı
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
paşhancı

Kadın Mesaj Sayısı : 239
Meslek : öğrenci
Hobi : müzik

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 1:32 pm

çok teşkrlerrrrrrrrrrrrrr
çArEsİz AşıK
Moderatör
Moderatör
çArEsİz AşıK

Kadın Mesaj Sayısı : 220
Meslek : mimarlık
Hobi : müzik

MesajKonu: Geri: Pashan'la Roportaj - part 1   Pashan'la Roportaj - part 1 Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 2:26 am

teşekkürler sağol canım.

Pashan'la Roportaj - part 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pashan'la Roportaj - part 2
» Pashan'la Roportaj - part 3
» Pashan'la Roportaj - part 4